Lednice Samsung

Samsung je známá značka především v oblasti mobilních telefonů, tabletů, televizorů a další zábavní elektroniky. Kromě toho se ale věnuje také výrobě kvalitních kuchyňských pomocníků, jako jsou například lednice. Pokud tedy potřebujete novou lednici, podívejte se po těch od společnosti Samsung, která může nabídnout odborníky ve svém oboru.

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Energetická třída
A+++ 
 
A++ 
A++ 
A++ 
A+++ 
A++ 
Spotřeba energie za rok
173 kWh
 
257 kWh
259 kWh
 
173 kWh
383 kWh
Hlučnost
37 dB
41 dB
39 dB
38 dB
40 dB
37 dB
39 dB
Celkový objem
 
 
304 l
269 l
 
 
 
Čistý objem chladničky
387 l
 
206 l
269 l
213 l
267 l
407 l
Čistý objem mrazáku
98 l
 
98 l
98 l
98 l
98 l
202 l
Výška
201 cm
179 cm
185 cm
201 cm
178 cm
201 cm
178 cm
Šířka
59.5 cm
 
59.5 cm
59.5 cm
60 cm
59.5 cm
91.2 cm
Hloubka
67.5 cm
 
66.8 cm
67.5 cm
66.8 cm
67.5 cm
77.2 cm
No frost
ano 
ne 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Ventilátor
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Displej
ano 
ne 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Varovný signál lednice
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
Oddělená regulace
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
Super chlazení
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 29 hlasy, průměrně 4.7 z 5

Vaše potraviny budou dlouho čerstvé, chutné a vzhledné, lednice Samsung se o ně bude starat jako o vlastní. Kromě toho vám nabídne moderní a elegantní design, se kterou zapadne do naprosto každé domácnosti. Vyberte si z klasicky stříbrných, bílých nebo černých modelů či nasaďte laťku výš – jednoduše najděte tu pravou lednici od Samsung pro vás.

Kupujeme lednici Samsung krok za krokem

samsungDo obchodu byste měli vždycky vyrážet už s nějakou reálnou představou toho, co chcete koupit. Prodavači jsou tam totiž sice od toho, aby vám pomohli, ale těžko vám mohou říct, co bude lepší, když jedinou informaci, kterou dostanou, bude „Chci ledničku, do své kuchyně.“. A jak ta kuchyně vypadá? Kolik je v ní místa? Jak velkou lednici budete chtít? A bude to jenom lednice nebo v kombinaci s mrazákem?

Na takové otázky musíte být schopni odpovídat, jako když bičem mrská, protože potom by se mohlo snadno stát, že díky nějakému výřečnému prodavači skončíte u pokladny s lednicí velkou jako sportovní stadion a funkcemi, které nepotřebujete. Zaprvé si tedy rozmyslete, jestli chcete samostatně stojící lednici nebo kombinovanou s mrazákem. Zadruhé byste měli vědět rozměry lednice, a jestli bude otevírání dvířek na levé nebo pravé straně, podle toho, co potřebujete do své kuchyně. Zatřetí je důležitý objem lednice, tedy kolik se toho do ní vlastně vejde. Toto číslo se pohybuje zhruba mezi 250 až 360 litry.

Zohledněte tedy velikost své rodiny a také vašich pravidelných nákupů.

Technické a další náležitosti při výběru

Ačkoliv tvar lednice Samsung už máte daný podle rozměrů, zbývá ještě zhodnotit výkonnost a vybavenost přístroje. Většina modelů Samsung je dostatečně silná a perfektně schopná udržovat vaše potraviny při ideální teplotě a vlhkosti. Pracuje tiše a bez vibrací nebo hluku. Kromě toho je taková lednice Samsung úsporná pro životní prostředí, pokud chcete tu nejlepší a nejšetrnější, miřte na energetickou třídu A+++, která v sobě ukrývá nejnovější úsporné technologie. Dále může vaše lednice mít nějaké chytré schopnosti, jako je například dětský zámek, indikátor plnosti, nastavení teploty či ochranu proti námraze, která se špatně odstraňuje.

Některé modely jsou dokonce vybavené nainstalovaným systémem Android, který vás upozorní na data spotřeby některých produktů, nabídne vám seznam receptů, aby se vám snadněji vymýšlela večeře, nebo za vás dokonce vypracuje nákupní list toho, co v lednici chybí. Jak vidíte s lednicí od Samsung si za chvíli budete moct i popovídat, ale co je hlavní, všechnu práci udělá za vás.

TOPlist
TOPlist