Nejlepší vestavěná lednice

Přejete si moderní ale zároveň praktickou kuchyni? Takovou, která bude vypadat elegantně, ale přitom bude funkční? Nebo máte jen omezený prostor na kuchyňské elektrospotřebiče a nevíte, jak uškudlit navíc pár centimetrů? Vestavěná lednice vám na všechny tyto otázky odpoví snadno a rychle. Vestavné lednice nejsou cenově nijak výrazně napřed před klasickými typy lednic, přitom vám ale dopřejí to, co chcete nejvíce – více místa a inovativní řešení. Aby vám lednice už nepřekážela a nevypadala nevzhledně, zabudujte si ji do prostoru tak, jak chcete.

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Energetická třída
A++ 
A++ 
 
A+ 
A++ 
A+ 
A++ 
Spotřeba energie za rok
247 kWh
239 kWh
 
282 kWh
116 kWh
297 kWh
222 kWh
Hlučnost
35 dB
38 dB
 
39 dB
37 dB
39 dB
39 dB
Celkový objem
 
 
 
 
 
263 l
 
Čistý objem chladničky
228 l
192 l
 
193 l
319 l
200 l
188 l
Čistý objem mrazáku
80 l
72 l
 
78 l
 
63 l
67 l
Výška
193.5 cm
177.5 cm
 
177 cm
177.2 cm
177.2 cm
177.2 cm
Šířka
54 cm
54 cm
 
54 cm
55.8 cm
54 cm
54.1 cm
Hloubka
54.5 cm
55 cm
 
54.5 cm
54.5 cm
54.7 cm
54 cm
No frost
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ano 
ano 
Ventilátor
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
Displej
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
Varovný signál lednice
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
Oddělená regulace
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
Super chlazení
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 27 hlasy, průměrně 4.5 z 5

Teprve potom doopravdy zapadne do celkového designu vaší domácnosti a bude efektivním spolupracovníkem při uchovávání vašich potravin. Zajistěte své rodině čerstvou zeleninu, chutné jídlo a pestrou stravu, vaše lednice se postará o jejich uchování v nejlepší možné formě. Ideální teplota a vlhkost vzduchu budou v rovnováze, u některých modelů navíc najdete aktivní modré světlo, které podporuje proces fotosyntézy, který s vaší zeleninou a ovocem udělá divy. Jen vsaďte na elegantní styl a moderní řešení, jaké vám nabízí vestavěné lednice.

Lednice na míru

Když si chcete pořídit vestavěnou lednici, máte dvě možnosti. Buď bude lednice stále součástí prostoru a na první pohled bude patrné, že ve stěně je, nebo si vyberete takový model, který schováte „do skříně“ ve zdi a ona tak opticky zmizí. Lednice tak jako tak musí být vybraná na míru přesně, takže hlavní je všechno přesně změřit. I v tomto případě platí, dvakrát měř a jednou řež. Vaše kuchyně bude s takto uzpůsobenou lednicí vypadat moderně a elegantně, především pokud bude styl lednice z chladného nerezu nebo černé barvy, což působí stylově. Mezi další výhody lednice vestavěného charakteru je její menší hlučnost.

Jelikož je totiž umístěná v boxu, její už tak nízká hlučnost se ještě sníží a vy opravdu ani nebudete vědět, že tam je. Nenechte se od své lednice rušit a to ani sluchově ani zrakově. Vestavné lednice bývají úspornější a jejich osvětlení je LED. To znamená, že v noci si nebudete připadat jako v záři reflektorů, ale přitom snadno najdete to, co hledáte. Potřeba je jistě zmínit také výhodu dvou okruhů a jednoho kompresu, která znamená menší hmotnost lednice, její vyšší spolehlivost a také účinnost. Vestavěné lednice na míru jsou perfektně výkonné a nikdy vás nenechají jen tak na holičkách.

Vestavěné lednice od profesionála

Prodejem lednic na míru se dnes zabývá mnoho známých společností, od kterých budete mít jistotu dobrého kusu. Jedná se například o Bosch, Beko, Elektrolux, Gorenje, Whirlpool či další světoznámé firmy, které se už léta zabývají prodejem kvalitních kuchyňských elektrospotřebičů. Jedinou nevýhodou vestavěné lednice je nutnost odborné pomoci při její instalaci, se kterou si sami rozhodně neporadíte.

TOPlist
TOPlist