zavřít

Najděte osobního trenéra ve vašem městě, vyhledejte posilovnu a začněte cvičit! Poskytujeme tréninkové plány, jídelníčky a další!

Na tomto webovém katalogu módy pro vás roztřizujeme jednotlivé produkty do kategorií tak, abyste si mohli vklidu vybrat například z šatů, dámských bund či jiné módy.

Katalog pravidelně aktualizujeme a doplňujeme nové funkce a vychytávky pro váš ještě lepší nákup.

V tomto lehce erotickém magazínu/katalogu produktů můžete narazit na hodnocení a doporučení uživatelů ohledně erotických výrobků. Můžete zde nalézt např. sekce pro muže: "umělá vagína", nebo pro ženy: "vibrátor".

Pokud hledáte ubytování po České republice, rozhodně nesmíte minout náš portál, kde můžete najít jak seznam hotelů, tak i místa, kam se můžete v daných městěch podívat. Popřemýšlejte například o výletu do a následném ubytování v Brně, Olomouci nebo Mikulově.

Retro lednice

Chcete mít originální a přitom praktickou a efektivní kuchyni? Co takhle retro styl, který je teď opravdu v kurzu? Mít retro kuchyň, která bude plně funkční a výkonná jako kdejaká její moderní varianta je dnes klidně možné. Začít byste měli u retro lednice, která zajímavě vyčlení celý prostor a zaujme na první pohled. Rozhodně by si tak velkou plochu, jako je kuchyně, neměla ale lednice uzurpovat sama, proto ji nejlépe doplňte do celkově laděné retro image vaší domácnosti.

Specifikace

Energetická třída
A++ 
A++ 
A+++ 
A++ 
A++ 
A++ 
A+++ 
Spotřeba energie za rok
 
 
 
 
 
183 kWh
 
Hlučnost
40 dB
40 dB
42 dB
40 dB
40 dB
39 dB
42 dB
Celkový objem
 
 
 
 
 
294 l
 
Čistý objem chladničky
227 l
227 l
222 l
229 l
229 l
229 l
222 l
Čistý objem mrazáku
95 l
95 l
85 l
25 l
25 l
65 l
85 l
Výška
194 cm
194 cm
194 cm
154 cm
154 cm
173.7 cm
194 cm
Šířka
60 cm
60 cm
60 cm
60 cm
60 cm
60 cm
60 cm
Hloubka
64 cm
64 cm
64 cm
64 cm
64 cm
64 cm
64 cm
No frost
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ano 
Ventilátor
ne 
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
ne 
Displej
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
ne 
ano 
Varovný signál lednice
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ano 
Oddělená regulace
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ano 
Super chlazení
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 

Retro lednice najde u mnoha skvělých prodejců, mezi nimiž je rozhodně nejvýraznější společnost Gorenje. Její retro lednice jsou stylové a také barevné, můžete se tedy těšit i na nejrůznější barevné mutace, které kuchyň rozjasní a dají jí naprosto novou podobu. Udělejte si radost a pořiďte si domů novou retro lednici, která bude designovým prvkem a zároveň spolehlivou a výkonnou posilou do vašeho týmu kuchyňských elektrospotřebičů.

V čem jsou retro lednice retro

Retro je in a v poslední době je do toho stylu laděné snad opravdu všechno. Tak proč by nemohla být taková i vaše kuchyně? Retro lednice jsou retro pouze svým vzhledem, tvarem a rozložením, na výkonu nebo výbavě jim nebylo nic ubráno.

  • Retro lednici poznáte podle typických kulatých rohů a výše umístěným madlem, za které se ale i tak velmi dobře bere a otevírá. Madlo je téměř vždy ve vodorovné poloze a tiskne se směrem dolů. Je pouze jednokřídlá a to i v případě, že je kombinovaná.
  • Mrazák u retro lednice byste ve spodní části hledali marně, nejčastěji se nachází ve vrchní části lednice, kde je umístěn jako samostatná přihrádka s neprůhlednými dvířky.
  • Když tedy budete něco chtít vyndat z mrazáku, musíte nejdříve otevřít lednici.
  • Dalším již zmíněným charakteristickým znakem retro lednice je barva. Zapomeňte na klasickou stříbrnou nerez, bílou nebo černou, retro lednice ujíždějí na barvách, takže vám v kuchyni může zářit třeba zelená, červená, žlutá nebo dvoubarevná lednice.

Už víte, která by se vám hodila do domácnosti?

Klasické aspekty i u retro lednice

Když si budete chtít koupit retro lednici, uvažujte, jako kdybyste si kupovali lednici normální. To znamená, že zvažte velikost – celkově výšku, šířku i hloubkou – a také objem lednice. Otevírání zprava nebo zleva by vám mělo vyhovovat podle umístění v prostoru. Myslete i na hlučnost a výkonnost lednice, která by měla být dostatečně vysoká, aby zajistila plynulý chod a přitom zvládla udržet ideální teplotu a vlhkost vzduchu. Vaše potraviny potom vydrží mnohem déle čerstvé. Jelikož retro lednice mají většinou mrazák nahoře, rozmýšlejte i rozpoložení lednice a rozmístění přihrádek a poliček, aby vám to doopravdy vyhovovalo. Prim by měla hrát i spotřeba energie, která může silně poznamenat vaši peněženku, ale i přírodní prostředí. Retro lednice jsou doma v každé domácnosti, nechte ji přijít i do té vaší.

TOPlist
TOPlist