Levné lednice

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Energetická třída
A+ 
A+++ 
A++ 
A++ 
 
A+++ 
A+ 
Spotřeba energie za rok
257 kWh
 
231 kWh
227 kWh
 
 
 
Hlučnost
40 dB
 
40 dB
40 dB
 
 
39 dB
Celkový objem
 
 
321 l
 
 
 
 
Čistý objem chladničky
175 l
98 l
225 l
204 l
 
98 l
205 l
Čistý objem mrazáku
87 l
52 l
94 l
87 l
 
52 l
159 l
Výška
171 cm
147 cm
185 cm
181 cm
 
147 cm
206.8 cm
Šířka
54 cm
52 cm
60 cm
54 cm
 
52 cm
59.5 cm
Hloubka
60 cm
58 cm
64 cm
60 cm
 
58 cm
62.9 cm
No frost
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Ventilátor
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Displej
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Varovný signál lednice
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Oddělená regulace
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
Super chlazení
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 26 hlasy, průměrně 4.6 z 5

Blíží se konec měsíce, zbytky z výplaty se povážlivě tenčí a najednou vám vypoví službu vaše lednice. Jak jinak tohle nazvat, než Murphyho zákonem schválnosti. Co ale teď dělat? Neděste se, nehledejte rychlé půjčky, neobvolávejte kamarády ani to neřešte jako Joey, který raději všechno jídlo snědl, aby se nezkazilo. Vy si totiž i z opravdu málo peněz můžete pořídit levnou ledničku, se kterou bude krize zažehnána.

Levné lednice nejsou v ničem ošizené od drahých modelů, jsou výkonné, funkční a efektivní, nemají ovšem tolik vychytávek a mohou být například menších rozměrů. Co je ovšem to nejdůležitější je, že fungují. Levné lednice seženete i u opravdu známých společností, jako je například LG, Samsung nebo třeba Electrolux, které mají jako motto přinášet vám své spotřebiče za dostupnou cenu. Investujte tedy své ztenčené úspory a pořiďte si spolehlivou a kvalitní levnou lednici, která vám dlouho vydrží sloužit bez nehod.

Levná lednice ve vaší kuchyni

I levné lednice jsou velmi prostorné a dostatečně kompetentní postarat se o všechno vaše jídlo. Ve svých útrobách jsou schopné udržovat ideální teplotu a také vlhkost vzduchu, aby potraviny vydržely co nejdéle čerstvé a zelenina a ovoce se tak rychle nekazila. Levné lednice jsou navíc velmi šetrné k životnímu prostředí. Snadno si mezi nimi vyberete tu, která patří do vyšší energetické třídy, a tedy bude nadále šetřit nejen vaši peněženku, ale také nebude zbytečně plýtvat energii. Svou vlastní energii nebudete muset využívat ani na čištění lednice nebo mrazáku kvůli námraze, i levné modely lednic totiž mohou ukrývat No frost funkci, která se postará o vaše pohodlné používání bez nutnosti škrábat led, který je tepelným izolantem.

Přestaňte už brečet nad rozbitou lednicí a pořiďte si do své kuchyně stylovou a originální levnou lednici, se kterou se vám bude dobře fungovat a pracovat.

TOPlist
TOPlist